betimi39

betimi39
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Winampi I ri 7 PluS

Go down 
AuthorMessage
kastratiPosts : 18
Join date : 2008-08-14

PostSubject: Winampi I ri 7 PluS   Thu Aug 14, 2008 4:14 am

Winampi i ri 7plus ka shum mundesi te reja.
ai eshte i lidhur drejtperdrejt me internet qe nenkupton qe ne kompjuter pa internet nuk mund te funksionoj. Perparsi e ti eshte qe nuk ka nevoj te vazhdohet dhe update-at e nevojshem i merr ne menyr automatike. Besojme dhe shpresojme qe do tiu pelqej.Licenc Ka Dhe E Vazhdon Vet


http://www.speedyshare.com/233288490.html cheers Basketball
Back to top Go down
View user profile
kastratiPosts : 18
Join date : 2008-08-14

PostSubject: Program per leje te kerrit   Thu Aug 14, 2008 4:15 am

Twisted Evil


Program per leje te kerrit
--------------------------------------------------------------------------------

http://www.ziddu.com/download/133823...kolla.rar.html

nje program shume i mire qe ju ndihmon ne marrjen e lejes se kerrit eshte shqip dhe permban 38 teste qe jane te perpiluara nga instucione perkatese te Kosoves.
Back to top Go down
View user profile
 
Winampi I ri 7 PluS
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
betimi39 :: Your first category :: Your first forum-
Jump to: